Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zaniemyśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zaniemyślu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zaniemyśl słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów do samochodów wytwórcy Łada. Standardowo przyczyną przytkanego filtra FAP, spod znaku Łada, trafia się inna wada, doskonałym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Zaniemyśl należy do ośrodków, które mają kłopot mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Zaniemyśla, czemu słynna marka Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Klasyczną niedoskonałością, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe firmy Łada, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony DPF. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi patentami w temacie redukcji poziomu produkcji cząstek stałych. Dobranie profesjonalnego mechanika samochodowego w Zaniemyślu celującego w autach Łada może być trudne, oraz jest długotrwałe. Firmie Łada nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w bardzo ciężkim środowisku, czyli w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata możliwości podzespołu. Wyszukaj swojego mechanika, który specjalizuje się w Łada w Zaniemyślu, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Serwis takich usług jak naprawa DPF lub płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów marki Łada, można znaleźć w panelu bocznym, lub w pracowni w Zaniemyślu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zaniemyślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zaniemyślu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zaniemyślu 320
Mycie katalizatora Łada w Zaniemyślu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zaniemyślu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zaniemyślu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zaniemyślu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Zaniemyślu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Zaniemyślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zaniemyślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zaniemyślu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zaniemyślu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zaniemyśl Czarnecka ZAN086 52.158501/17.171860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer