Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zaścianki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zaściankach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zaścianki cieszy się sławą z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do pojazdów z symbolem Łada. Filtry FAP operują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Duża część aut w Zaściankach to samochody z silnikiem na ropę mające wbudowany katalizator, który potrzebuje oczyszczania. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Zaściankach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą DPF FAP do aut osobowych Łada. Dobranie wykwalifikowanego zakładu w Zaściankach przodującego w pojazdach Łada może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Nierzadko niedoskonałością, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Łada, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Zaścianki należy do centrów, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu firma Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Łada cieszą się dobrymi patentami w sferze obniżenia ilości produkowanych spalin. Zlokalizuj swój warsztat, który specjalizuje się w Łada w Zaściankach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Z racji tego, że Łada, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Zaściankach wziąć pod lupę filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zaściankach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zaściankach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zaściankach 320
Mycie katalizatora Łada w Zaściankach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zaściankach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zaściankach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zaściankach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Zaściankach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Zaściankach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zaściankach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zaściankach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zaściankach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zaścianki Osiedle Przemysłowa Pozioma BIA04A 53.117599/23.211000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer