Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zawadzkie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zawadzkiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, lecz urządzenie to psuje się, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Zawadzkiem. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Zawadzkiego. Odszukanie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Zawadzkiem przodującego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, i jest żmudne. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, ale borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie wyników produkcji spalin, zgodnych z EURO, domaga się sprawnego filtra cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Zawadzkiem zlokalizować można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Sporo pojazdów w Zawadzkiem to pojazdy z silnikiem JTD mające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Zwykłą bolączką, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Łada, zwłaszcza, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Przywrócenie skuteczności części filtrów FAP w Zawadzkiem dla pojazdów marki Łada jest osiągalne, bowiem regeneracja metodą wodną trafiła do Zawadzkiego. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP od Łada dla Zawadzkiego umieściliśmy poniżej tego tekstu, trzeba przeglądnąć na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zawadzkiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zawadzkiem 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zawadzkiem 320
Mycie katalizatora Łada w Zawadzkiem 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zawadzkiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zawadzkiem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zawadzkiem 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Zawadzkiem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Zawadzkiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zawadzkiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzkiem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zawadzkiem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawadzkie Dębnik Opolska ZWA01N 50.611568/18.473700 Wyszukaj
Zawadzkie Dębnik Opolska POP-ZWA1 50.614929/18.468731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer