Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zawisty Nadbużne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zawistach Nadbużnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zawistach Nadbużnych wystąpiła szansa odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Łada z powodu funkcjonowania laboratorium z Zawist Nadbużnych. Wiele pojazdów osobowych w Zawistach Nadbużnych to auta z silnikiem JTDM posiadające wbudowany FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości przy prowadzeniu pojazdu Łada, trzeba okazjonalnie wyczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Zawist Nadbużnych. DPF-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP zapychają się i potrzebują regeneracji, polecamy zatem warsztat z Zawist Nadbużnych. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, które są uznane w całym kraju, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Słynnej marce Łada mogłoby nie powieść się utrzymanie żądanych przez normy pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów DPF. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Łada chlubią się bardzo dobrymi układami w zagadnieniu zmniejszenia ilości emitowanych gazów spalinowych. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Zawistach Nadbużnych odnaleźć można laboratoria, zajmujące się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Z racji tego, że Łada, podobnie jak każda inna marka wymaga do nienagannego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Zawistach Nadbużnych zadbać o filtr DPF. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP albo płukanie DPF dla samochodów producenta Łada, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, albo w warsztacie samochodowym w Zawistach Nadbużnych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zawistach Nadbużnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zawistach Nadbużnych 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zawistach Nadbużnych 320
Mycie katalizatora Łada w Zawistach Nadbużnych 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zawistach Nadbużnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zawistach Nadbużnych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zawistach Nadbużnych 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Zawistach Nadbużnych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Zawistach Nadbużnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zawistach Nadbużnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawistach Nadbużnych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zawistach Nadbużnych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawisty Nadbużne Nurska POP-MAG1 52.692291/22.040520 Wyszukaj
Zawisty Nadbużne Nurska MKI373 52.692921/22.034000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer