Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zdzieszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zdzieszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, choć część ta psuje się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP u mechanika pod Zdzieszowicami. Auta znanego koncernu Łada cieszą się wzorcowymi technologiami w sferze zmniejszania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Znalezienie kompetentnego warsztatu samochodowego w Zdzieszowicach celującego w samochodach osobowych Łada może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. DPF-y operują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a więc w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Marce Łada niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Filtry FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy pracownię w Zdzieszowicach. Prócz atrakcji turystycznych w Zdzieszowicach zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do aut Łada. By uchronić się od problemów w eksploatacji diesla Łada, przydaje się okresowo przepłukać filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie pod Zdzieszowic. Lista cennika mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Łada dla Zdzieszowic umieszczono poniżej, trzeba przeglądnąć na tej liście, ceny za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych. Odnowienie sprawności części filtrów cząstek stałych FAP w Zdzieszowicach dla aut producenta Łada jest możliwe, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Zdzieszowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zdzieszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zdzieszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zdzieszowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Zdzieszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zdzieszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zdzieszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zdzieszowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Zdzieszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Zdzieszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zdzieszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zdzieszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zdzieszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zdzieszowice Osiedle Piastów Bolesława Chrobrego ZDZ01N 50.422272/18.122549 Wyszukaj
Zdzieszowice Osiedle Piastów Filarskiego POP-ZDZ1 50.423180/18.126820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer