Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Żelistrzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Żelistrzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żelistrzewie pojawiła się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP do aut Łada z powodu działalności warsztatu samochodowego z Żelistrzewa. Prócz niespodzianek turystycznych pod Żelistrzewem odnaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do aut Łada. Pojazdy korporacji Łada odznaczają się nieprzeciętnymi możliwościami w zagadnieniu ograniczania ilości produkowanych spalin. Klasyczną usterką, z którą biedzą się samochody marki Łada, zazwyczaj, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr FAP. Żelistrzewo jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Żelistrzewa, czemu słynny koncern Łada dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Bardzo często powodem uszkodzenia filtra FAP, spod skrzydeł Łada, bywa inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Zdobycie wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczonych normą EURO 5, potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Żelistrzewie przodującego w pojazdach Łada może być niełatwe, oraz jest długotrwałe. Gdyż Łada, tak jak inne auta potrzebuje do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto nadmienić, by w Żelistrzewie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator. Namierz swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Łada w Żelistrzewie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Żelistrzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Żelistrzewie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Żelistrzewie 320
Mycie katalizatora Łada w Żelistrzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Żelistrzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Żelistrzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Żelistrzewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Żelistrzewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Żelistrzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Żelistrzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelistrzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Żelistrzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelistrzewo Polna ZLI01F 54.675442/18.411381 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer