Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Żukowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Żukowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żukowie pojawiła się szansa czyszczenia filtrów FAP do pojazdów Łada z przyczyny pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Żukowa. Standardowo sprawcą usterki katalizatora SCR, spod skrzydeł Łada, bywa inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Filtry DPF składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Żukowem. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Żukowem odnaleźć można laboratoria, parające się naprawą FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Zdobycie maksymalnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, wymaga przygotowanego DPF-a. Aby uniknąć kłopotów w eksploatacji diesla Łada, potrzeba od czasu do czasu wyczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Żukowa. Żukowo należy do ośrodków, które dotyka problem mający związek, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Żukowa, czemu producent Łada usiłuje, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Mnóstwo samochodów w Żukowie to samochody z silnikiem TDI posiadający zainstalowany DPF, który musi się oddawać do naprawy. Dlatego że Łada, podobnie jak inni producenci domaga się do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Żukowie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP. Taryfikator usług mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF marki Łada dla Żukowa wstawiliśmy poniżej, należy sprawdzić w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Żukowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Żukowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Żukowie 320
Mycie katalizatora Łada w Żukowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Żukowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Żukowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Żukowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Żukowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Żukowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Żukowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żukowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Żukowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żukowo Nowe Osiedle Armii Krajowej ZUK01A 54.353600/18.375389 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer