Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lądek-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lądku-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Lądek-Zdrój to miasteczko z województwa dolnośląskiego, leżące nad rzeką Białą Lądecką. Lądka-Zdroju szukać należy w powiecie kłodzkim, na mapach z XIII wieku, ponieważ to właśnie wtedy Lądek-Zdrój został założony. Prawa miejskie miasto otrzymało jeszcze w 1282 roku, a liczy sobie ono obecnie przeszło 5700 mieszkańców. Lądek-Zdrój uważany jest za najstarsze uzdrowisko w Polsce a z dobrodziejstw lokalnego mikroklimatu i metod przyrodoleczniczych korzystano już w XV wieku.

Wśród leczniczych wód, jakie można spotkać w Lądku-Zdroju, najczęściej wymieniane (i najrzadziej spotykane) są wody radoczynne, czyli bogate w radon. Miasto niczym śląska Szwajcaria, omijane było przez wojny i zawieruchę wieków, głównie z racji faktu świadomości jak wielkie skarby skrywają termalne źródła Lądka-Zdroju. W miasteczku zbiegają się dwie drogi wojewódzkie, numer 390 (Kamieniec Ząbkowicki – Płonica – Złoty StokLądek-Zdrój) oraz numer 392 (Żelazno – Lądek-ZdrójStronie ŚląskieBystrzyca Kłodzka).

Dobry dojazd, bliskość granicy oraz niesłychane skarby kryte pod powierzchnią ziemi sprawiają, że przez Lądek-Zdrój przejeżdża mnóstwo samochodów, również takich, które wymagają pomocy. Dlatego też zebraliśmy w tabeli ceny z Lądka-Zdroju za usługi związane z naprawą i konserwacja samochodów, również usługi regeneracji DPF FAP i katalizatorów. Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów może być kilkukrotnie niższa, niż cena wymiany na nowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lądku-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lądku-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Lądku-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Lądku-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Lądku-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Lądku-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lądku-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Lądku-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Lądku-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lądku-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Lądku-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Lądka-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Lądka-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lądek-Zdrój Ogrodowa LZD01A 52.209240/17.927950 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer