Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Blachownia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Blachowni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Blachownia cieszy się sławą z powodu laboratorium zajmującego się płukaniem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych z symbolem Lamborghini. Blachownia należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością cząstek stałych w atmosferze, czemu znany producent Lamborghini usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Korporacji Lamborghini nie powiodło się uzyskanie żądanych przez normy maksymalnych wartości poziomu emisji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Zazwyczaj wadą, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Lamborghini, zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator. Lamborghini to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na całym świecie, niemniej jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Oprócz atrakcji turystycznych pod Blachownią znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Lamborghini. Dobór właściwego warsztatu w Blachowni specjalizującego się w pojazdach osobowych Lamborghini może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Nierzadko przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Lamborghini, staje się inne uszkodzenie, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Odnowienie możliwości elementów katalizatorów samochodowych w Blachowni dla pojazdów marki Lamborghini jest możliwe, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Blachowni. Namierz swojego mechanika, który specjalizuje się w Lamborghini w Blachowni, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Blachowni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Blachowni 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Blachowni 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Blachowni 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Blachowni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Blachowni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Blachowni 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Blachowni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Blachowni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Blachowni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Blachowni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Blachowni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Blachownia Praga 1 Maja BLH01N 50.785660/18.963110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer