Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Choroszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Choroszczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Choroszczy pojawiła się opcja naprawy katalizatorów do pojazdów Lamborghini dzięki funkcjonowania warsztatu z Choroszczy. Choroszcz jest jednym z miast, jakie napotykają problem mający związek, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Lamborghini usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Lamborghini to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na całym świecie, niemniej jednak zmagają się z trudnościami z katalizatorami. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Choroszczą znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem DPF do aut osobowych Lamborghini. Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy współpracę z Choroszczą. Znanemu producentowi Lamborghini nie byłoby możliwe zachowanie koniecznych do spełnienia górnych limitów poziomu emisji spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Ażeby unikać utrudnień z pracą samochodu Lamborghini, wypada niekiedy przepłukać FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Choroszczy. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Lamborghini cieszą się wzorcowymi mechanizmami w temacie redukcji poziomu emisji zanieczyszczeń. Ponieważ Lamborghini, niczym inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów DPF dlatego też zalecamy w Choroszczy wziąć pod skrzydła katalizator. Wykaz cen oczyszczania katalizatorów wymontowanych z Lamborghini dla Choroszczy zamieściliśmy niżej, można zweryfikować w tej tabeli, ceny za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Choroszczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Choroszczy 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Choroszczy 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Choroszczy 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Choroszczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Choroszczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Choroszczy 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Choroszczy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Choroszczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Choroszczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Choroszczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Choroszczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choroszcz Osiedle Wichrowe Wzgórze Powstania Styczniowego CRS556 53.148682/22.987289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer