Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Choszczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Choszcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Choszcznie wystąpiła opcja odnawiania katalizatorów do aut Lamborghini z racji bytności pracowni warsztatu z Choszczna. Często podłożem zapchanego DPF-a, znanego koncernu Lamborghini, staje się inna usterka, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Lamborghini to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, lecz borykają się z bolączkami z filtrami DPF. Filtry DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym współpracę z Choszcznem. Odszukanie fachowego mechanika samochodowego w Choszcznie wyprofilowanego w pojazdach Lamborghini może być skomplikowane, i jest pracochłonne. FAP-y wykonują pracę w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości części. Choszczno należy do centrów, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu koncern Lamborghini dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Generowanie maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO, domaga się niezawodnego DPF-a. Taryfikator usług odnawiania elementów katalizatorów od Lamborghini dla Choszczna znajduje się niżej, istnieje możliwość by wyszukać w tamtym cenniku, ceny za usługi płukania FAP. Znajdź swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Lamborghini w Choszcznie, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Choszcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Choszcznie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Choszcznie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Choszcznie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Choszcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Choszcznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Choszcznie 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Choszcznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Choszcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Choszcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Choszcznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Choszcznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choszczno Osiedle Północne Malczewskiego CSO02A 53.169720/15.425910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer