Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Dobrzyniewo Fabryczne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Lamborghini z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że element ten psuje się, w czym może pomóc regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Dobrzyniewem Fabrycznym. Odzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego FAP-a. Standardowo powodem usterki FAP-a, spod skrzydeł Lamborghini, trafia się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Żeby zabezpieczyć się od kłopotów z pracą diesla Lamborghini, trzeba okazjonalnie przedmuchać filtr DPF, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dobrzyniewa Fabrycznego. Cały szereg pojazdów w Dobrzyniewie Fabrycznym to samochody z silnikiem TDI posiadające katalizator SCR, który musi się oddawać do czyszczenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Dobrzyniewie Fabrycznym. Dobrzyniewo Fabryczne jest jednym z ośrodków, jakie mają problem powiązany, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Dobrzyniewa Fabrycznego, czemu koncern Lamborghini stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory samochodowe operują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje spadek właściwości podzespołu. Gdyż Lamborghini, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też warto nadmienić, by w Dobrzyniewie Fabrycznym zadbać o katalizator samochodowy. Tabela z cenami oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Lamborghini dla Dobrzyniewa Fabrycznego ulokowano niżej, nie ma przeszkód, by odszukać na tej liście, koszt za świadczone usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Dobrzyniewie Fabrycznym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer