Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Drawno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Drawnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Drawno chlubi się obecnością mechanika zajmującego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do aut osobowych firmy Lamborghini. Prócz niespodzianek dla turystów w Drawnie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Lamborghini. Drawno jest jednym z miast, które spotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Drawna, czemu słynny koncern Lamborghini usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów FAP. Diesle wytwórcy Lamborghini szczycą się wyjątkowymi technologiami w temacie redukcji poziomu produkcji gazów wydechowych. Słynnemu producentowi Lamborghini niemożliwe byłoby uzyskanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów. Odzyskanie górnych osiągów poziomu emisji spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin, wymaga działającego filtra FAP. Wyszukanie adekwatnego zakładu w Drawnie specjalizującego się w samochodach osobowych Lamborghini może przysporzyć problemów, jak również jest żmudne. Lamborghini to samochody, jakie są uznane na terenie całego kraju, ale walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Odnajdź mechanika, który poradzi sobie z Twoim Lamborghini w Drawnie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Lista cen regeneracji filtrów DPF/FAP z Lamborghini dla Drawna wstawiono w poniższej sekcji, da się wyszukać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Drawnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Drawnie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Drawnie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Drawnie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Drawnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Drawnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Drawnie 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Drawnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Drawnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Drawnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drawnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Drawnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drawno Zawodzie Choszczeńska DRN01A 53.219730/15.759020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer