Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Hażlach

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Hażlachu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Hażlachu pojawiła się szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Lamborghini z racji funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Hażlacha. Auta osobowe i ciężarowe z logo Lamborghini mogą się pochwalić znakomitymi narzędziami w sprawie obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Hażlachem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Lamborghini. Aby unikać problemów w użytkowaniu pojazdu Lamborghini, przydaje się co pewien czas przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Hażlacha. Hażlach jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Hażlacha, czemu firma Lamborghini dąży aby, przeciwdziałać, z pomocą filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem firmę pod Hażlachem. Dobranie właściwego zakładu mechaniki w Hażlachu specjalizującego się w autach osobowych Lamborghini może być nieproste, jak również jest mozolne. Na ogół przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Lamborghini, jest inna usterka, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Ulepszenie sprawności elementów katalizatorów samochodowych w Hażlachu dla pojazdów Lamborghini jest osiągalne, bo regeneracja metodą wodną trafiła do Hażlacha. Cennik oczyszczania filtrów DPF od Lamborghini dla Hażlacha widnieje niżej, da się wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Hażlachu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Hażlachu 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Hażlachu 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Hażlachu 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Hażlachu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Hażlachu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Hażlachu 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Hażlachu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Hażlachu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Hażlachu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Hażlachu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Hażlachu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Hażlach Cieszyńska HZH540 49.797039/18.636900 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer