Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Józefów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Józefowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach osobowych Lamborghini z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż element ten psuje się, co może rozwiązać naprawa katalizatorów w pracowni pod Józefowem. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Lamborghini szczycą się nadzwyczajnymi patentami w sprawie obniżenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Często przyczyną zapchanego filtra DPF/FAP, firmy Lamborghini, bywa inna wada, możliwą przyczyną jest: nieszczelne turbo. Lamborghini to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na terenie całego świata, jednakże borykają się z kwestią z katalizatorami. Józefów jest jednym z ośrodków, które mają problem w związku, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Józefowa, czemu znany producent Lamborghini usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Katalizatory wykonują pracę w niezwykle brudnych warunkach, to jest w wydechu, w wyniku czego następuje utrata wyników podzespołu. Niemało pojazdów w Józefowie to samochody użytkowe mające zamontowany FAP, który wymaga regenerowania. Odszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Józefowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Lamborghini może przysporzyć problemów, jak również jest pracochłonne. Namierz swój warsztat, który jest specjalistą od Lamborghini w Józefowie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Odnowienie możliwości właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Józefowie dla aut Lamborghini jest bezproblemowe, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Józefowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Józefowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Józefowie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Józefowie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Józefowie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Józefowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Józefowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Józefowie 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Józefowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Józefowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Józefowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer