Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Kolbudy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Kolbudach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kolbudy słynne jest z powodu warsztatu samochodowego zajmującego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów z symbolem Lamborghini. Kolbudy należy do centrów, jakie biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Lamborghini dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz rozrywek dla turystów w Kolbudach odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Lamborghini. Klasyczną słabością, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe firmy Lamborghini, w szczególności, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr FAP. Dobranie specjalistycznego zakładu w Kolbudach wyprofilowanego w samochodach osobowych Lamborghini może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Często sprawcą zaczopowania FAP-a, spod znaku Lamborghini, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie sterownika silnika. DPF-y chodzą w bardzo skomplikowanych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. By ustrzec się od komplikacji przy prowadzeniu samochodu Lamborghini, trzeba od czasu do czasu przedmuchać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę u mechanika pod Kolbud. Wykaz cen regenerowania filtrów DPF/FAP od Lamborghini dla Kolbud widnieje na dole, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, koszt za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP. Znajdź swój warsztat, który jest specjalistą od Lamborghini w Kolbudach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Kolbudach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Kolbudach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Kolbudach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Kolbudach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Kolbudach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Kolbudach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Kolbudach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lamborghini, usuwanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Kolbudach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Kolbudach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Kolbudach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kolbudach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Kolbudach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolbudy Dworcowa KBD01N 54.269150/18.465811 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer