Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Konopiska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Konopiskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Konopiskach wystąpiła opcja płukania filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Lamborghini dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Konopisk. Nagminnie podłożem uszkodzenia katalizatora, ze stajni Lamborghini, zdarza się inny problem, czego przykładem może być: uszkodzenie sterownika silnika. Słynnej firmie Lamborghini nie powiodło się utrzymanie koniecznych wartości ilości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów FAP. Odzyskanie pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, wymaga niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Konopiskami odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF do aut Lamborghini. Częstą wadą, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe spod znaku Lamborghini, zazwyczaj, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Konopiska jest jednym z centrów, które biją na alarm powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Lamborghini próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów FAP. Filtry FAP wykonują pracę w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a więc za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje spadek parametrów podzespołu. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF jak też płukanie FAP dla pojazdów producenta Lamborghini, odszukać można po prawej stronie, jak też w warsztatowym laboratorium w Konopiskach. Odzyskiwanie wydajności właściwości filtrów DPF w Konopiskach dla samochodów marki Lamborghini jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Konopisk.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Konopiskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Konopiskach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Konopiskach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Konopiskach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Konopiskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Konopiskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Konopiskach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lamborghini, usuwanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Konopiskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Konopiskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Konopiskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Konopiskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Konopiskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Konopiska Stawowa KOP01G 50.729698/19.010349 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer