Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Libiąż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Libiążu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Libiąż słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się myciem katalizatorów SCR do pojazdów spod skrzydeł Lamborghini. Katalizatory SCR złożone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, przez co DPF-y zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy warsztat z Libiąża. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie obciążonych warunkach , a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek właściwości urządzenia. Duża część samochodów w Libiążu to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Na ogół sprawcą zaczopowania katalizatora, z logo Lamborghini, bywa inne wybrakowanie, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Znalezienie specjalistycznego mechanika w Libiążu celującego w pojazdach osobowych Lamborghini może przysporzyć problemów, a także jest długotrwałe. Libiąż jest jednym z centrów, które mają kłopot związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Libiąża, czemu słynny producent Lamborghini usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Słynnemu producentowi Lamborghini nie powiodłoby się utrzymanie niezbędnych wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych. Cennik mycia katalizatorów wymontowanych z Lamborghini dla Libiąża umieściliśmy poniżej, powinno być można sprawdzić w tym cenniku, koszt za przeprowadzenie płukania DPF. Poprawienie efektywności elementów katalizatorów samochodowych w Libiążu dla aut producenta Lamborghini jest możliwe do osiągnięcia, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Libiąża.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Libiążu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Libiążu 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Libiążu 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Libiążu 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Libiążu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Libiążu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Libiążu 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Libiążu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lamborghini w Libiążu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Libiążu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Libiążu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Libiążu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Libiąż Osiedle Flagówka 11 Listopada LIB01N 50.100990/19.322170 Wyszukaj
Libiąż Leśniowa Rouvroy LIB01A 50.106941/19.334471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer