Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Lidzbark

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Lidzbarku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lidzbarku jest opcja regeneracji filtrów DPF/FAP do aut Lamborghini z powodu obecności laboratorium z Lidzbarku. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Lamborghini cieszą się pierwszorzędnymi układami w temacie redukcji produkcji gazów spalinowych. Nierzadko słabością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Lamborghini, zazwyczaj, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Katalizatory samochodowe pracują w niewiarygodnie brudnym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości części. Aby ustrzec się od kłopotów przy prowadzeniu auta Lamborghini, trzeba niekiedy przedmuchać filtr FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Lidzbarku. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Lidzbarku znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Lamborghini. Filtry DPF złożone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy zatem firmę pod Lidzbarkiem. Osiągnięcie górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla EURO 4, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie DPF FAP dla aut marki Lamborghini, odszukać można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie samochodowym w Lidzbarku. Ze względu fakt, że Lamborghini, podobnie jak inne maszyny domaga się do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów dlatego też zalecamy, żeby w Lidzbarku przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Lidzbarku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Lidzbarku 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Lidzbarku 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Lidzbarku 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Lidzbarku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Lidzbarku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Lidzbarku 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Lidzbarku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Lidzbarku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Lidzbarku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lidzbarku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Lidzbarku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lidzbark Działki Stefana Żeromskiego LDZ02A 53.253502/19.822821 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer