Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Lipsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Lipsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lipsku wystąpiła możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Lamborghini z racji działalności warsztatowego laboratorium z Lipska. Nierzadko usterką, z którą biedzą się pojazdy korporacji Lamborghini, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator SCR. Wiele pojazdów osobowych w Lipsku to auta z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr DPF, który dopomina się regeneracji. Znalezienie profesjonalnego mechanika w Lipsku przodującego w pojazdach Lamborghini może być nieproste, i jest czasochłonne. Prócz niespodzianek turystycznych pod Lipskiem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Lamborghini. Generowanie limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin, koniecznie wymaga działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Firmie Lamborghini nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. By unikać problemów w eksploatacji auta Lamborghini, wypada okazjonalnie wyczyścić filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Lipska. Ze względu fakt, że Lamborghini, tak jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP warto nadmienić, by w Lipsku przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP jak też regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Lamborghini, znaleźć można w panelu bocznym, jak też w warsztacie samochodowym w Lipsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Lipsku 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Lipsku 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Lipsku 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Lipsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Lipsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Lipsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lamborghini, usuwanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsk Rynek LPS01A 53.733349/23.403481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer