Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Nagawczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Nagawczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nagawczynie jest szansa oczyszczania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Lamborghini dzięki działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Nagawczyny. By unikać kłopotów z eksploatacją diesla Lamborghini, przydaje się czasami wyczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Nagawczyny. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, przez co DPF-y zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym pracownię w Nagawczynie. Nagawczyna należy do centrów, które mają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Nagawczyny, czemu znana marka Lamborghini usiłuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF. Lamborghini to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na całym świecie, jednakże walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Wiele pojazdów osobowych w Nagawczynie to pojazdy z silnikiem HDI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga mycia. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Lamborghini wyróżniają się doskonałymi patentami w zakresie zmniejszania emisji gazów wydechowych. Częstą słabością, na jaką narażone są samochody spod znaku Lamborghini, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony FAP. Gdyż Lamborghini, niczym inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego działania działających filtrów FAP warto nadmienić, by w Nagawczynie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Lamborghini w Nagawczynie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Nagawczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Nagawczynie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Nagawczynie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Nagawczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Nagawczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Nagawczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Nagawczynie 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Nagawczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Nagawczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Nagawczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nagawczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Nagawczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nagawczyna Czaple 94 DEB02N 50.055729/21.453621 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer