Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Olszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Olszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Olszynie jest szansa odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Lamborghini z przyczyny bytności mechanika z Olszyny. Znanemu producentowi Lamborghini nie powiodło się generowanie oczekiwanych górnych limitów poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów FAP. Zachowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje działającego katalizatora samochodowego. Wyszukanie właściwego mechanika samochodowego w Olszynie przodującego w samochodach Lamborghini może być nieproste, jak również jest mozolne. Olszyna jest jednym z centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Lamborghini usiłuje, zapobiegać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Lamborghini to pojazdy, jakie są znane na terenie całej Polski, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Olszyny. Niemało samochodów osobowych w Olszynie to samochody z silnikiem D-4D mające zamontowany filtr DPF, który wymaga naprawy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP a także płukanie FAP dla aut producenta Lamborghini, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Olszynie. Przywrócenie wydolności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Olszynie dla samochodów Lamborghini jest ogólnodostępne, dlatego, że nowa metoda regeneracji przybyła do Olszyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Olszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Olszynie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Olszynie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Olszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Olszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Olszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Olszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Olszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Olszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Olszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Olszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Olszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olszyna Jantarowa UMO01A 54.211571/15.743670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer