Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Pieniężno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Pieniężnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pieniężno chlubi się obecnością warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów DPF do pojazdów spod znaku Lamborghini. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Korporacji Lamborghini nie powiodłoby się zdobycie żądanych przez normy maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. DPF-y funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje spadek wyników części. Zwykle podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Lamborghini, bywa inny problem, jeden z nich to: niewłaściwa praca sterownika silnika. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Pieniężna. Żeby uniknąć przykrości w użytkowaniu diesla Lamborghini, należy czasami przepalać FAP, udostępniono taką usługę u mechanika pod Pieniężna. Lamborghini to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na całym świecie, jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cennikiem płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Lamborghini dla Pieniężna umieściliśmy na dole, należy znaleźć w tamtym cenniku, ceny za przeprowadzenie płukania katalizatorów. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Lamborghini w Pieniężnie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Pieniężnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Pieniężnie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Pieniężnie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Pieniężnie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Pieniężnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Pieniężnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Pieniężnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lamborghini, usuwanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Pieniężnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Pieniężnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Pieniężnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieniężnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Pieniężnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pieniężno Tadeusza Kościuszki PEN091 54.235279/20.123110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer