Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Pilzno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Pilznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w pojazdach osobowych Lamborghini z silnikiem na ropę, jednakowoż część ta zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP w laboratorium pod Pilznem. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji z pracą auta Lamborghini, potrzeba okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Pilzna. Osobowe i ciężarowe diesle marki Lamborghini cechują się dobrymi aparaturami w temacie redukcji ilości produkowanych spalin. Sporo aut w Pilznie to pojazdy z silnikiem JTDM mające zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga naprawy. Korporacji Lamborghini niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Nieraz przyczyną zapchanego katalizatora SCR, z logo Lamborghini, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Nierzadko wadą, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Lamborghini, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Lamborghini to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całej Polski, mimo to walczą ze strapieniem z katalizatorami. Ulepszenie możliwości składowych katalizatorów samochodowych w Pilznie dla samochodów producenta Lamborghini jest osiągalne, bo regeneracja wodna zdołała przybyć do Pilzna. Dlatego że Lamborghini, niczym inne samochody domaga się do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP warto nadmienić, by w Pilznie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Pilznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Pilznie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Pilznie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Pilznie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Pilznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Pilznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Pilznie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lamborghini, usuwanie katalizatora SCR Lamborghini w Pilznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Pilznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Pilznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pilznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Pilznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pilzno Rędziny Legionów PLZ290 49.979160/21.288839 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer