Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Piszczac

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w mieście Piszczac

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w autach Lamborghini z silnikiem diesla, pomimo że moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod . Znalezienie właściwego mechanika w wyspecjalizowanego w autach Lamborghini może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Słynnemu producentowi Lamborghini nie udałoby się zachowanie niezbędnych do spełnienia limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Piszczac należy do ośrodków, które mają problem związany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Lamborghini stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Duża część pojazdów w to pojazdy z turbosprężarką posiadające katalizator, który wymaga płukania. Prócz niespodzianek dla turystów pod zlokalizować można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Lamborghini. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w niewiarygodnie obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje spadek właściwości urządzenia. Lamborghini to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednak biedzą się z problemami z katalizatorami SCR. Ponieważ Lamborghini, tak jak inne auta domaga się do nienagannego działania kompletnych filtrów DPF polecamy, żeby w przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP. Lista cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Lamborghini dla umieściliśmy w poniższej sekcji, trzeba zweryfikować w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w 320
Mycie katalizatora Lamborghini w 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lamborghini, usuwanie katalizatora SCR Lamborghini w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piszczac Polna PCC01N 51.981419/23.379250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer