Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Szamocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Szamocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Szamocin cieszy się sławą z powodu mechanika trudniącego się naprawianiem filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Lamborghini. Lamborghini to diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Katalizatory SCR złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy warsztat w Szamocinie. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Szamocinem odszukać można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem FAP do samochodów Lamborghini. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Lamborghini odznaczają się nieprzeciętnymi możliwościami w sprawie zredukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Szamocinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Lamborghini może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Odzyskanie pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora. Często wadą, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe spod znaku Lamborghini, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Tabela z cenami naprawy filtrów cząstek stałych FAP od Lamborghini dla Szamocina widnieje poniżej, powinno być można wyszukać w tym cenniku, ceny za świadczone usługi czyszczenia FAP. Ze względu fakt, że Lamborghini, tak jak inni producenci potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Szamocinie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Szamocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Szamocinie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Szamocinie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Szamocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Szamocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Szamocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Szamocinie 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Szamocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Szamocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Szamocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szamocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Szamocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szamocin Smolary SZM01N 53.026089/17.125000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer