Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Szczucin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Szczucinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF staje się standardowym rozwiązaniem w autach Lamborghini z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP w pracowni pod Szczucinem. Główną bolączką, dotykającą auta znanej marki Lamborghini, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany DPF. Lamborghini to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, mimo to zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory samochodowe operują w bardzo obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że następuje spadek osiągów urządzenia. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat w Szczucinie. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Szczucinie celującego w pojazdach Lamborghini może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. Osiągnięcie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Lamborghini charakteryzują się pierwszorzędnymi narzędziami w zagadnieniu obniżenia poziomu produkcji spalin. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów albo płukanie DPF FAP dla samochodów producenta Lamborghini, odszukać można na naszej stronie internetowej, albo w warsztacie w Szczucinie. Z racji tego, że Lamborghini, zupełnie jak inne samochody koniecznie wymaga do nienagannego działania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Szczucinie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Szczucinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Szczucinie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Szczucinie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Szczucinie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Szczucinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Szczucinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Szczucinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lamborghini, usuwanie katalizatora SCR Lamborghini w Szczucinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Szczucinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Szczucinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczucinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Szczucinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczucin Nowa Kolonia Tadeusza Kościuszki SCN01A 50.315868/21.077030 Wyszukaj
Szczucin Osiedle Wolności POP-SCU1 50.308609/21.075251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer