Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Tolkmicko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Tolkmicku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w autach osobowych Lamborghini z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że element ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Tolkmickiem. Główną wadą, z jaką męczą się osobówki firmy Lamborghini, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator. FAP-y funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Tolkmicko jest jednym z centrów, które mają problem związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Tolkmicka, czemu słynna firma Lamborghini próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Lamborghini to auta, które cieszą się uznaniem na całym świecie, niemniej jednak borykają się z problemami z filtrami FAP. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu w Tolkmicku celującego w samochodach osobowych Lamborghini może przysporzyć problemów, a także jest długotrwałe. Filtry DPF FAP składają się z ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy warsztat w Tolkmicku. Nagminnie powodem zaczopowania katalizatora samochodowego, ze stajni Lamborghini, jest inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Poprawienie możliwości elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Tolkmicku dla aut Lamborghini jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Tolkmicka. Dobierz swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Lamborghini w Tolkmicku, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Tolkmicku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Tolkmicku 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Tolkmicku 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Tolkmicku 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Tolkmicku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Tolkmicku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Tolkmicku 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Tolkmicku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Tolkmicku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Tolkmicku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tolkmicku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Tolkmicku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tolkmicko Wybudówka Świętojańska TOL01N 54.318680/19.529320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer