Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Trzcianka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Trzciance

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w autach Lamborghini z silnikiem diesla, lecz element ten zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Trzcianką. Mnóstwo samochodów w Trzciance to samochody z silnikiem Di-D mające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Na ogół sprawcą zaczopowania filtra DPF/FAP, z logo Lamborghini, bywa inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie sterownika silnika. Odzyskanie górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Katalizatory chodzą w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, czyli w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Słynnemu producentowi Lamborghini nie powiodłoby się zdobycie żądanych przez normy górnych pułapów ilości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Lamborghini szczycą się bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze obniżenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Trzcianka jest jednym z miast, które mają kłopot mający związek, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Lamborghini stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Namierz swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Lamborghini w Trzciance, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Tabela z cenami oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Lamborghini dla Trzcianki wstawiono w dolnej części strony, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Trzciance

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Trzciance 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Trzciance 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Trzciance 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Trzciance 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Trzciance 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Trzciance 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Trzciance 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lamborghini w Trzciance 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Trzciance

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzciance z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Trzciance wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzcianka Osiedle Zacisze Generała Władysława Sikorskiego TZC01N 53.038960/16.462990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer