Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Wisła

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Wiśle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wisła słynie z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów do aut firmy Lamborghini. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Lamborghini znamionują się wybitnymi możliwościami w sferze obniżenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Sporo pojazdów w Wiśle to auta z silnikiem CDTi posiadające filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Uzyskanie maksymalnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych według normy EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie DPF-a. Prócz rozrywek turystycznych w Wiśle zlokalizować można pracownie, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Lamborghini. By uniknąć trudności z użytkowaniem pojazdu Lamborghini, trzeba niekiedy wyczyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Wisły. Lamborghini to samochody, jakie są popularne na terenie całego kraju, jednak walczą z problemami z katalizatorami SCR. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Wisłą. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów i płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Lamborghini, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i w pracowni w Wiśle. Tabela z cenami mycia filtrów DPF/FAP z samochodów Lamborghini dla Wisły zamieszczono poniżej, należy znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Wiśle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Wiśle 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Wiśle 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Wiśle 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Wiśle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Wiśle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Wiśle 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Wiśle 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Wiśle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Wiśle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wiśle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Wiśle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wisła Sochy 1 Maja WIS01A 49.659439/18.855659 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer