Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Włoszakowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Włoszakowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Włoszakowicach jest opcja naprawy filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Lamborghini dzięki obecności pracowni warsztatu z Włoszakowic. Włoszakowice jest jednym z centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znany koncern Lamborghini dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Diesle firmy Lamborghini cechują się wzorcowymi metodami w sferze zredukowania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO, koniecznie potrzebuje działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Najczęściej źródłem uszkodzenia katalizatora samochodowego, wytwórcy Lamborghini, trafia się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Cały szereg aut w Włoszakowicach to pojazdy z silnikiem na ropę mające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy zatem pracownię w Włoszakowicach. By uchronić się od utrudnień w eksploatacji diesla Lamborghini, przydaje się niekiedy wyczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna u mechanika pod Włoszakowic. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR jak też regeneracja katalizatorów dla aut Lamborghini, wyszukać można na naszej stronie internetowej, jak też w warsztacie samochodowym w Włoszakowicach. Lista cennika płukania katalizatorów wymontowanych z Lamborghini dla Włoszakowic ulokowano w części strony poniżej, można przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Włoszakowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Włoszakowicach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Włoszakowicach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Włoszakowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Włoszakowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Włoszakowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Włoszakowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Włoszakowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Włoszakowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Włoszakowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Włoszakowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Włoszakowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Włoszakowice Powstańców Wielkopolskich WSZ391 51.927929/16.359631 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer