Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Wojnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Wojniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wojniczu wystąpiła sposobność regeneracji filtrów DPF do aut Lamborghini z powodu działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Wojnicza. Typową usterką, jaka dotyka diesle wytwórcy Lamborghini, zazwyczaj, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Dobór profesjonalnego warsztatu w Wojniczu wyspecjalizowanego w autach osobowych Lamborghini może być nieproste, a także jest żmudne. Znanej firmie Lamborghini nie byłoby możliwe zdobycie koniecznych wyników poziomu emisji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów FAP. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Lamborghini chlubią się nadzwyczajnymi układami w sferze spadku ilości emitowanych cząstek stałych. Lamborghini to diesle, które są uznane na terenie całego świata, mimo to stykają się z kwestią z filtrami FAP. Oprócz rozrywek turystycznych pod Wojniczem zlokalizować można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów Lamborghini. Katalizatory SCR utworzone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem pracownię w Wojniczu. Ze względu fakt, że Lamborghini, równorzędnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Wojniczu wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Taryfikator usług naprawy filtrów cząstek stałych DPF dla Lamborghini dla Wojnicza ulokowano w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by zweryfikować na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Wojniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Wojniczu 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Wojniczu 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Wojniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Wojniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Wojniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Wojniczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lamborghini, usuwanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Wojniczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lamborghini w Wojniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Wojniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wojniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Wojniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojnicz Kolonia Nadbrzeżna WJN948 49.954208/20.831341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer