Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zabłudów słynne jest z powodu pracowni warsztatu zajmującego się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych firmy Lamborghini. Osiągnięcie górnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin, wymaga przygotowanego filtra FAP. Główną bolączką, z którą biedzą się pojazdy korporacji Lamborghini, zwłaszcza, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą FAP. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Zabłudowie zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych Lamborghini. Auta osobowe i ciężarowe marki Lamborghini charakteryzują się wzorcowymi narzędziami w zagadnieniu obniżenia ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Katalizatory samochodowe operują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Zabłudów jest jednym z miast, które spotyka problem związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Lamborghini stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zwykle podłożem zdławionego filtra cząstek stałych, marki Lamborghini, zdarza się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Dlatego że Lamborghini, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy w Zabłudowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Odnajdź warsztat, którego specjalnością jest Lamborghini w Zabłudowie, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Zabłudowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Zabłudowie 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer