Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Zaborze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Zaborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zaborzu znajduje się sposobność naprawy filtrów DPF/FAP do pojazdów Lamborghini z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu z Zaborza. Nierzadko podłożem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, znanej marki Lamborghini, zdarza się inny defekt, jedną z możliwości jest: uszkodzony zawór EGR. Niemało aut w Zaborzu to samochody z silnikiem D-4D posiadający zainstalowany filtr FAP, który wymaga odnawiania elementów. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy firmę pod Zaborzem. Zachowanie pułapów poziomu emisji spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Lamborghini to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego świata, niemniej jednak walczą z trudnościami z katalizatorami. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w użytkowaniu auta Lamborghini, przydaje się co pewien czas przepalać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zaborza. Znanej korporacji Lamborghini nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych limitów ilości emitowanych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Namierz swojego mechanika, który specjalizuje się w Lamborghini w Zaborzu, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Z racji tego, że Lamborghini, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF/FAP warto nadmienić, by w Zaborzu zwrócić uwagę na FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Zaborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Zaborzu 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Zaborzu 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Zaborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Zaborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Zaborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Zaborzu 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Zaborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Zaborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Zaborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer