Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Zebrzydowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Zebrzydowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zebrzydowicach znajduje się sposobność płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Lamborghini z powodu pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Zebrzydowic. FAP-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy zatem usługi z Zebrzydowic. Aby uchronić się od przykrości podczas prowadzenia auta Lamborghini, wypada okresowo przepalać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Zebrzydowic. Mnóstwo samochodów osobowych w Zebrzydowicach to auta z silnikiem CRD posiadające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga naprawy. Producentowi Lamborghini mogłoby nie powieść się wytwarzanie oczekiwanych górnych limitów emisji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj powodem zatkanego filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Lamborghini, jest inna usterka, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Pojazdy znanej marki Lamborghini charakteryzują się nadzwyczajnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie spadku ilości emitowanych cząstek stałych. Filtry DPF FAP działają w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, czyli w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek właściwości części. Lista cenowa naprawy filtrów FAP marki Lamborghini dla Zebrzydowic można znaleźć w dolnej części strony, da się zweryfikować w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Zlokalizuj swój warsztat, który pomoże z Lamborghini w Zebrzydowicach, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Zebrzydowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Zebrzydowicach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Zebrzydowicach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Zebrzydowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Zebrzydowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Zebrzydowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Zebrzydowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Zebrzydowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Zebrzydowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Zebrzydowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zebrzydowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Zebrzydowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zebrzydowice Księdza Antoniego Janusza ZEY01G 49.880619/18.614080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer