Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Żegocina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Żegocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żegocina cieszy się sławą z powodu warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Lamborghini. Standardowo źródłem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Lamborghini, trafia się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzenie sterownika silnika. Lamborghini to samochody, które są słynne na terenie całego kraju, lecz walczą z kwestią z katalizatorami SCR. DPF-y utworzone są z ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy warsztat w Żegocinie. Sporo samochodów osobowych w Żegocinie to auta z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do mycia. Często usterką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe marki Lamborghini, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany DPF. Odzyskanie górnych limitów zawartości emitowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, domaga się działającego katalizatora SCR. Prócz niespodzianek dla turystów w Żegocinie zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych Lamborghini. Wybierz swój warsztat, który zajmuje się Lamborghini w Żegocinie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Wykaz cen mycia katalizatorów samochodowych marki Lamborghini dla Żegocinie ulokowaliśmy w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by odszukać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Żegocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Żegocinie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Żegocinie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Żegocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Żegocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Żegocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Żegocinie 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Żegocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Żegocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Żegocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żegocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Żegocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żegocina Żegocina 194 ZGC01G 49.804050/20.418680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer