Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Żelechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Żelechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w autach osobowych Lamborghini z silnikiem na ropę, lecz element ten dotykają usterki, co może rozwiązać regeneracja filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Żelechowem. Sporo samochodów w Żelechowie to pojazdy z silnikiem na ropę wyposażone w FAP, który dopomina się odnawiania. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się sadzą i potrzebują regeneracji, rekomendujemy usługi z Żelechowa. Producentowi Lamborghini nie powiodłoby się zdobycie wymaganych maksymalnych limitów zawartości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów DPF. Częstą słabością, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Lamborghini, głównie, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Zazwyczaj źródłem przytkanego katalizatora, z symbolem Lamborghini, bywa inny defekt, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Lamborghini to osobówki, które są uznane w całym kraju, jednakże biedzą się ze strapieniem z katalizatorami. Żelechów jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Żelechowa, czemu słynny producent Lamborghini usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Usługi takie jak czyszczenie DPF i regeneracja FAP dla aut Lamborghini, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Żelechowie. Przywrócenie kondycji właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Żelechowie dla samochodów producenta Lamborghini jest łatwe, gdyż nowa technologia regeneracji przybyła do Żelechowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Żelechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Żelechowie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Żelechowie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Żelechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Żelechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Żelechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Żelechowie 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Żelechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Żelechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Żelechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Żelechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelechów Grabarka Długa ZLH01A 51.810719/21.890860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer