Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Zelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Zelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Zelowie istnieje sposobność odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Lamborghini z przyczyny bytności warsztatu z Zelowa. Pojazdy marki Lamborghini wyróżniają się wyjątkowymi technologiami w zagadnieniu zmniejszania zawartości produkowanych cząstek stałych. Osiągnięcie maksymalnych wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra DPF. Niemało aut w Zelowie to auta z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez odnawiania. Znalezienie specjalistycznego mechanika samochodowego w Zelowie celującego w pojazdach Lamborghini może być niełatwe, jak również jest czasochłonne. Filtry DPF funkcjonują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata możliwości podzespołu. Zwykłą niedoskonałością, z jaką biedzą się osobówki firmy Lamborghini, zwykle, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Najczęściej podłożem zapchanego DPF-a, firmy Lamborghini, bywa inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Ze względu fakt, że Lamborghini, równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Zelowie wziąć pod skrzydła FAP. Usługi takie jak naprawa katalizatorów albo regeneracja DPF dla pojazdów Lamborghini, odszukać można w panelu po prawej, albo w laboratorium warsztatu w Zelowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Zelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Zelowie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Zelowie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Zelowie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Zelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Zelowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Zelowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lamborghini, usuwanie katalizatora SCR Lamborghini w Zelowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lamborghini w Zelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Zelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zelowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Zelowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zelów Osiedle Piastów Świętej Anny ZEL01N 51.465950/19.218929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer