Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Zielonki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Zielonkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w samochodach Lamborghini z silnikiem na olej napędowy, choć element ten zużywa się, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP u mechanika pod Zielonkami. Zielonki jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Zielonek, czemu znana marka Lamborghini próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą katalizatorów. Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat w Zielonkach. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Zielonkach zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą DPF do pojazdów Lamborghini. Lamborghini to auta, jakie są słynne na terenie całego świata, ale stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Ażeby unikać utrudnień w eksploatacji diesla Lamborghini, trzeba od czasu do czasu wyczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Zielonek. Zdobycie limitów emisji cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra FAP. Klasyczną wadą, z jaką biedzą się samochody korporacji Lamborghini, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. Zlokalizuj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Lamborghini w Zielonkach, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Lamborghini, zlokalizować można w panelu po prawej, lub w warsztatowym laboratorium w Zielonkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Zielonkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Zielonkach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Zielonkach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Zielonkach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Zielonkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Zielonkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Zielonkach 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Zielonkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Zielonkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Zielonkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zielonkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Zielonkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zielonki Galicyjska ZKI02MP 50.123299/19.936750 Wyszukaj
Zielonki Krakowskie Przedmieście POP-ZKI1 50.117359/19.921120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer