Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lancia, Dobroszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lancia w Dobroszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobroszyce cieszy się sławą z powodu laboratorium zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Lancia. DPF-y utworzone są z ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem usługi z Dobroszyc. Lancia to pojazdy, które są znane na terenie całego kraju, lecz zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Mnóstwo samochodów w Dobroszycach to pojazdy z silnikiem CRDi mające wbudowany filtr i katalizator, który dopomina się naprawy. Klasyczną bolączką, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Lancia, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Odszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Dobroszycach celującego w pojazdach Lancia może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Katalizatory funkcjonują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Ażeby uniknąć komplikacji z eksploatacją diesla Lancia, trzeba od czasu do czasu przeczyścić FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Dobroszyc. Namierz swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Lancia w Dobroszycach, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Gdyż Lancia, zupełnie jak inne marki wymaga do właściwego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Dobroszycach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lancia w Dobroszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lancia w Dobroszycach 320
Regeneracja filtra FAP Lancia w Dobroszycach 320
Mycie katalizatora Lancia w Dobroszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Lancia w Dobroszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lancia w Dobroszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lancia w Dobroszycach 1490
Wycinanie filtra DPF Lancia, usuwanie filtra DPF Lancia w Dobroszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lancia w Dobroszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lancia w Dobroszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobroszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lancia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lancia w Dobroszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobroszyce Wesoła DBS01G 51.263950/17.337790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer