Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lancia, Nowe Kębłowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lancia w Nowym Kębłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowe Kębłowo znane jest z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych marki Lancia. Lancia to diesle, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, lecz biedzą się z kwestią z katalizatorami. Katalizatory wykonują pracę w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Cały szereg pojazdów osobowych w Nowym Kębłowie to auta z silnikiem MultiJet posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje płukania. Osiągnięcie wyników emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego katalizatora. By unikać problemów w eksploatacji diesla Lancia, potrzeba od czasu do czasu przedmuchać FAP, jest to dostępne u mechanika pod Nowego Kębłowa. Nowe Kębłowo należy do ośrodków, które spotyka problem w związku, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu koncern Lancia próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Zwykłą niedoskonałością, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe marki Lancia, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. Ulepszenie skuteczności elementów filtrów FAP w Nowym Kębłowie dla samochodów producenta Lancia jest łatwe, ponieważ nowa technologia regeneracji zawędrowała do Nowego Kębłowa. Gdyż Lancia, niczym inne pojazdy wymaga do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Nowym Kębłowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lancia w Nowym Kębłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lancia w Nowym Kębłowie 320
Regeneracja filtra FAP Lancia w Nowym Kębłowie 320
Mycie katalizatora Lancia w Nowym Kębłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Lancia w Nowym Kębłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lancia w Nowym Kębłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lancia w Nowym Kębłowie 1490
Wycinanie filtra FAP Lancia, usuwanie filtra FAP Lancia w Nowym Kębłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lancia w Nowym Kębłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lancia w Nowym Kębłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Kębłowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lancia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lancia w Nowym Kębłowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Kębłowo Wiejska KEB01N 54.593090/18.118610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer