Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lancia, Radwanice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lancia w Radwanicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Radwanice znane jest z laboratorium warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Lancia. Osiągnięcie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO, potrzebuje pracującego poprawnie filtra FAP. Żeby ustrzec się od kłopotów z pracą samochodu Lancia, wypada od czasu do czasu przedmuchać DPF, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Radwanic. Firmie Lancia nie powiodło się generowanie żądanych przez normy osiągów poziomu emisji cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów. Samochody spod skrzydeł Lancia charakteryzują się doskonałymi aparaturami w dziedzinie zmniejszania produkcji cząstek stałych. Zazwyczaj bolączką, na jaką narażone są pojazdy z logo Lancia, głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr FAP. Odszukanie fachowego zakładu w Radwanicach wyspecjalizowanego w autach osobowych Lancia może dostarczyć problemów, i jest pracochłonne. Najczęściej przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych, spod znaku Lancia, jest inna usterka, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Tabela cennika regenerowania filtrów DPF/FAP marki Lancia dla Radwanic znajduje się na dole, nie ma przeszkód, by zweryfikować na tamtej liście, ceny za wykonanie usługi naprawy katalizatorów SCR. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Lancia, odnaleźć można w panelu bocznym, lub w pracowni w Radwanicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lancia w Radwanicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lancia w Radwanicach 320
Regeneracja filtra FAP Lancia w Radwanicach 320
Mycie katalizatora Lancia w Radwanicach 320
Płukanie katalizatora SCR Lancia w Radwanicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lancia w Radwanicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lancia w Radwanicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Lancia, usuwanie katalizatora SCR Lancia w Radwanicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lancia w Radwanicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lancia w Radwanicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radwanicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lancia

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lancia w Radwanicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radwanice Głogowska RDW01G 51.572262/15.947700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer