Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Land Rover, Maciejowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Land Rover w Maciejowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w pojazdach Land Rover z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Maciejowicami. Diesle marki Land Rover mogą się pochwalić doskonałymi mechanizmami pracy w zakresie redukcji produkcji gazów wydechowych. Land Rover to osobówki, jakie są uznane na całym świecie, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Znalezienie właściwego mechanika w Maciejowicach przodującego w autach Land Rover może być trudne, i jest żmudne. Ażeby uniknąć utrudnień w pracy pojazdu Land Rover, należy okresowo czyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Maciejowic. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie ciężkich warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów części. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Maciejowicach zlokalizować można laboratoria, parające się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Land Rover. Mnóstwo aut w Maciejowicach to pojazdy z silnikiem HDI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Odtworzenie kondycji właściwości filtrów DPF w Maciejowicach dla aut marki Land Rover jest łatwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Maciejowic. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja katalizatorów dla aut producenta Land Rover, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak też u mechanika w Maciejowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Land Rover w Maciejowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Land Rover w Maciejowicach 320
Regeneracja filtra FAP Land Rover w Maciejowicach 320
Mycie katalizatora Land Rover w Maciejowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Land Rover w Maciejowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Land Rover w Maciejowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Land Rover w Maciejowicach 1490
Wycinanie katalizatora Land Rover, usuwanie katalizatora Land Rover w Maciejowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Land Rover w Maciejowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Land Rover w Maciejowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Maciejowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Land Rover

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Land Rover w Maciejowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maciejowice Bankowa MCJ01N 51.693932/21.551929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer