Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Land Rover, Muszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Land Rover w Muszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Land Rover z silnikiem na ropę, jednakże urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Muszyną. Filtry DPF FAP funkcjonują w bardzo brudnym środowisku, to jest w układzie wydechowym, przez co dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Oprócz atrakcji dla turystów w Muszynie znaleźć można pracownie, zajmujące się naprawą FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Land Rover. Sporo samochodów w Muszynie to pojazdy z silnikiem JTD mające zamontowany katalizator, który nie może obejść się bez naprawy. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki w Muszynie wyprofilowanego w autach Land Rover może być nieproste, a także jest czasochłonne. Żeby ustrzec się od utrudnień w pracy samochodu Land Rover, wypada okresami przeczyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Muszyny. Land Rover to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, niemniej jednak walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Znanej marce Land Rover nie powiodło się zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów DPF. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Land Rover w Muszynie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Ulepszenie wydajności właściwości filtrów FAP w Muszynie dla samochodów marki Land Rover jest możliwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Muszyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Land Rover w Muszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Land Rover w Muszynie 320
Regeneracja filtra FAP Land Rover w Muszynie 320
Mycie katalizatora Land Rover w Muszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Land Rover w Muszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Land Rover w Muszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Land Rover w Muszynie 1490
Wycinanie katalizatora Land Rover, usuwanie katalizatora Land Rover w Muszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Land Rover w Muszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Land Rover w Muszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer