Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Land Rover, Radymno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Land Rover w Radymnem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radymnem pojawiła się szansa naprawy filtrów DPF do samochodów Land Rover z racji funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Radymna. Zwykłą bolączką, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Land Rover, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Wyszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Radymnem wyprofilowanego w samochodach Land Rover może przysporzyć problemów, a także jest długotrwałe. Uzyskanie górnych limitów produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO 5, wymaga działającego FAP-a. Oprócz niespodzianek dla turystów w Radymnem zlokalizować można pracownie, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Land Rover. Land Rover to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na terenie całego świata, lecz stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością problemów podczas prowadzenia diesla Land Rover, przydaje się od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Radymna. Bardzo często przyczyną zaczopowania filtra FAP, znanego koncernu Land Rover, trafia się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Wybierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Land Rover w Radymnem, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Tabela z cenami płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Land Rover dla Radymna wstawiono pod zdjęciem, da się porównać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Land Rover w Radymnem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Land Rover w Radymnem 320
Regeneracja filtra FAP Land Rover w Radymnem 320
Mycie katalizatora Land Rover w Radymnem 320
Płukanie katalizatora SCR Land Rover w Radymnem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Land Rover w Radymnem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Land Rover w Radymnem 1490
Wycinanie filtra DPF Land Rover, usuwanie filtra DPF Land Rover w Radymnem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Land Rover w Radymnem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Land Rover w Radymnem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radymnem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Land Rover

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Land Rover w Radymnem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radymno Widacz Złota Góra RDY01A 49.944511/22.827250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer