Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Land Rover, Zębowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Land Rover w Zębowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach Land Rover z silnikiem diesla, jednakowoż element ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Zębowicami. Samochody znanego koncernu Land Rover znamionują się wzorcowymi metodami w kwestii spadku ilości produkowanych gazów wydechowych. Zębowice jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużym procentem cząstek stałych w atmosferze, czemu znany koncern Land Rover dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Zębowicami. Nagminnie podłożem przytkanego filtra DPF, spod skrzydeł Land Rover, trafia się inny problem, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Aby unikać kłopotów podczas prowadzenia diesla Land Rover, należy okresowo wyczyścić filtr DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zębowic. Duża część samochodów w Zębowicach to pojazdy z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Zębowicach zlokalizować można laboratoria, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Land Rover. Wykaz cen mycia filtrów cząstek stałych dedykowanych do Land Rover dla Zębowic wstawiono niżej, da się porównać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR. Gdyż Land Rover, zupełnie jak inne samochody potrzebuje do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Zębowicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Land Rover w Zębowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Land Rover w Zębowicach 320
Regeneracja filtra FAP Land Rover w Zębowicach 320
Mycie katalizatora Land Rover w Zębowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Land Rover w Zębowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Land Rover w Zębowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Land Rover w Zębowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Land Rover, usuwanie katalizatora SCR Land Rover w Zębowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Land Rover w Zębowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Land Rover w Zębowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zębowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Land Rover

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Land Rover w Zębowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zębowice Szpitalna JWO01N 51.044449/16.202959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer