Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łaskarzew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łaskarzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Łaskarzew to położone w województwie mazowieckim miasteczko, którego szukać należy nad rzeką Promnik. Łaskarzew znaleźć można w granicach powiatu garwolińskiego, a miasteczko liczy sobie niewiele mniej niż 4900 mieszkańców. Łaskarzew był miastem biskupim, co oznacza, że został założony przez biskupa Łaskarza na początku XV wieku, a już w 1418 roku uzyskał pełne prawa miejskie, nadane mu przez Władysława Jagiełłę, które piastował aż do roku 1870.

Represje ze strony zaborców spowodowały odebranie miastu praw, które odzyskał dopiero w roku 1969. W mieście podziwiać można zabytki związane z sakralnym obrządkiem chrześcijańskim, koniec końców było to miasto biskupie. Do Łaskarzewa nie jest dostać się równie łatwo, jak do innych miast Polski, ponieważ nie biegnie przez niego żadna znacząca trasa.

Najbliższa Łaskarzewowi jest droga krajowa numer 17 (Warszawa – Zakręt – GarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski – Hrebenne) od północnego wschodu, natomiast od południowego zachodu droga wojewódzka numer 801 (Warszawa – Karczew – Wilga – Maciejowice – DęblinPuławy). Mimo tego w mieście funkcjonują zakłady zajmujące się przywracaniem sprawności filtrom DPF FAP i katalizatorom. Poniżej zebraliśmy w tabeli ceny za usługi czyszczenia i płukania filtrów cząstek stałych i katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łaskarzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łaskarzewie 320
Regeneracja filtra FAP w Łaskarzewie 320
Mycie katalizatora w Łaskarzewie 320
Płukanie katalizatora SCR w Łaskarzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łaskarzewie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łaskarzewie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Łaskarzewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Łaskarzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łaskarzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łaskarzewie i wygodnie wyślij filtr DPF z Łaskarzewa do regeneracji i czyszczenia

Z Łaskarzewa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łaskarzew Gorczycew Warszawska LSK01A 51.790150/21.595810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer