Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łaziska Górne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łaziskach Górnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Łaziska Górne leży w województwie śląskim, niemal w samym jego centrum. Ponieważ historia miasta to przeszło 700 lat wydarzeń, tak i nazwa Łazisk jest typowo historyczna, a wywodzi się z archaicznego określenia na metodę uzyskiwania terenu pod uprawę poprzez wypalanie lasów, które nosiły nazwę łazów lub łazisk. Miasto od początku swojego istnienia należało do korony polskiej, z krótką tylko przerwą, kiedy było w posiadaniu Aleksego z Turzonów, rodem z Węgier.

W mieście najbardziej bujny rozkwit rozpoczął się w okolicach schyłku XVIII wieku. Wtedy odkryto złoża węgla oraz założono szkoły. W ciągu stu lat powstałe dodatkowo jeszcze 6 innych kopalni. Mieszkańcy Śląska, wraz z żołnierzami z Łazisk brali czynny udział w odzyskiwaniu niepodległości. Patriotyzm został oczywiście surowo ukarany, a wielu Łaziszczan znalazło się w transportach na Syberię. Bliskość i obecność złóż węgla pozwoliła na powstanie elektrociepłowni a w konsekwencji zakładów przemysłu ciężkiego i maszynowego.

Przez Łaziska Górne przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa numer 81 (Katowice – MikołówŻorySkoczów).

Łaziska Górne słyną najbardziej z Chóru Echo, który powstał jeszcze przed I Wojną Światową i istnieje do dziś. Niewiele jednak osób wie, że w Łaziskach można naprawić samochody wyposażone w silniki diesla, a to wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale również doświadczenia co pozwala na odpowiednie dostrojenie wszystkich elementów. Jest to trudne, zwłaszcza że bardzo częste są usterki związane z niezbędnymi elementami wyposażenia diesla, jak filtry DPF czy katalizatory, co uniemożliwia sprawną pracę silnika. Sprawdź, jaka jest cena regeneracji DPF FAP i KAT w Łaziskach.

Wyczyszczony filtr FAP w Łaziskach Górnych
Czyszczenie filtra FAP w Łaziskach Górnych

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łaziskach Górnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łaziskach Górnych 320
Regeneracja filtra FAP w Łaziskach Górnych 320
Mycie katalizatora w Łaziskach Górnych 320
Płukanie katalizatora SCR w Łaziskach Górnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łaziskach Górnych 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łaziskach Górnych 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Łaziskach Górnych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Łaziskach Górnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łaziskach Górnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łaziskach Górnych i wygodnie wyślij filtr DPF z Łazisk Górnych do regeneracji i czyszczenia

Z Łazisk Górnych filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łaziska Górne Osiedle Generała Ziętka Dworcowa LGR02N 50.153969/18.843559 Wyszukaj
Łaziska Górne Osiedle Jana III Sobieskiego Orzeska LGR01N 50.149090/18.837271 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer