Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łęczyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łęczycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 3.33

Łęczyca – miasto leżące w powiecie łęczyckim, w województwie łódzkim. Miasto liczy 14 362 mieszkańców. Nazwa miasta wywodzi się od plemienia, które zamieszkiwało te tereny, Łęczan. Miasto ma dobrze rozbudowaną sieć dróg, biegną tędy krajowa nr 91(GdańskPruszcz Gdański – Rusocin – TczewGniew – Warlubie – ŚwiecieChełmnoToruń – Piotrków Trybunalski – KamieńskRadomsko – Kłomnice – Częstochowa), wojewódzka nr 703 (Porczyny – Poddębice – Gostków – Łęczyca – Piątek – Łowicz) oraz autostrada A2 (Świecko – SłubiceNowy TomyślPoznańWrześniaSłupcaKoninKołoŁódź – Łowicz – SkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków – Warszawa – Mińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska – Kukuryki) i A1 (Rusocin – Grudziądz – Toruń – KutnoStryków – Łódź – TuszynPiotrków Trybunalski – Kamieńsk – Radomsko – Częstochowa – Pyrzowice – Piekary ŚląskieBytomZabrzeGliwiceKnurówRybnikŻory – Gorzyczki).

Jeżeli jeździsz samochodem z silnikiem diesla, warto wstąpić do Łęczycy, znajduje się tu specjalistyczny serwis regeneracji filtra cząstek stałych. Doświadczeni specjaliści skutecznie naprawią i zregenerują Twojego DPF-a, obecnie możliwe jest odzyskanie 100% sprawności filtra, warto więc zastanowić się, zanim zdecydujemy się na usunięcie DPF-a lub jego wymianę. Nowy element to kwota nawet i kilku tysięcy złotych, a cena regeneracji DPF/FAP to kilkaset złotych. Obecnie filtr cząstek stałych znajduje się w każdym samochodzie osobowym i ciężarowym, dzieje się tak za sprawą europejskich norm emisji spalin EURO6.

Pierwsze normy EURO, mówiące o dopuszczalnym poziomie emisji spalin pojawiły się już w 1993 roku, dziś obowiązującą jest EURO6, dopuszczalny jej limit emisji tlenków azotu wynosi 400mg/kWh, jest to aż 80% mniej niż w normie EURO5, a więc normy stają się coraz bardziej restrykcyjne. Elementem pozwalającym na spełnienie tych wyśrubowanych norm przez nasze samochody jest filtr cząstek stałych, znajdujący się w układzie wydechowym tuż za katalizatorem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łęczycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łęczycy 320
Regeneracja filtra FAP w Łęczycy 320
Mycie katalizatora w Łęczycy 320
Płukanie katalizatora SCR w Łęczycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łęczycy 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łęczycy 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Łęczycy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Łęczycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łęczycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łęczycy i wygodnie wyślij filtr DPF z Łęczycy do regeneracji i czyszczenia

Z Łęczycy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łęczyca Waliszew Górnicza LEC01G 52.047321/19.209530 Wyszukaj
Łęczyca Sobotczyzna Przedrynek LEC01A 52.062618/19.197950 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer