Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lexus, Gdańsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lexus w Gdańsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Gdańsk słynie z warsztatu trudniącego się oczyszczaniem filtrów do samochodów marki Lexus. Mnóstwo samochodów w Gdańsku to auta z silnikiem diesla wyposażone w DPF, który dopomina się odnawiania. Lexus to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, ale stykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Auta marki Lexus cieszą się bardzo dobrymi rozwiązaniami w sprawie zmniejszania produkcji zanieczyszczonych spalin. Uzyskanie maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Częstą słabością, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe marki Lexus, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. Gdańsk należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Gdańska, czemu koncern Lexus stara się, przeciwdziałać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Słynnej firmie Lexus nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobierz swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Lexus w Gdańsku, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Lista cennika odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Lexus dla Gdańska wstawiono poniżej, da się wyszukać w tamtej tabeli, koszt za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR.

Oczyszczony filtr marki Lexus, w pracowni, w Gdańsku.
Lexus - Regeneracja DPF Gdańsk | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Gdańsku

Wypalany katalizator marki Lexus, w pracowni laboratoryjnej, w Gdańsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus w Gdańsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lexus w Gdańsku 398
Regeneracja filtra FAP Lexus w Gdańsku 398
Mycie katalizatora Lexus w Gdańsku 398
Płukanie katalizatora SCR Lexus w Gdańsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Lexus w Gdańsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lexus w Gdańsku 1490
Wycinanie katalizatora Lexus, usuwanie katalizatora Lexus w Gdańsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lexus w Gdańsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lexus w Gdańsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Lexus:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer